O firmě:

Pro našeho klienta významnou českou projekční kancelář sídlem v Praze hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SPŠ/ČVUT – dopravní fakulta, obor konstrukce nebo dopravní stavby, zkušenost a praxi v projekční činnosti a kreslení v AutoCadu min. 5 let, autorizaci v oboru dopravních staveb, znalost kapacitního posouzení pozemních komunikací, znalost práce s PC MS Office, zkušenost s projekční činností v programu AutoCad, zkušenost s vedením týmu, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci, ŘP sk B.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude vedení projekčního oddělení (cca 8 osob), práce na zajímavých projektech, zastřešování jednotlivých projektů týkajících se dopravních staveb a komunikací od stupně studie až po realizační projekt (zaměření především na koncepční řešení dopravy – komunikační sítě, parkoviště, zásobování, pěší provoz, řešení veřejné dopravy, trasování nových liniových staveb a rekonstrukce stávajících komunikací apod.), kreslení v AutoCadu včetně nástaveb, jednání s investorem.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje a růstu, odborná školení, práce na velkých zajímavých projektech, velmi dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, služební vůz a mobilní telefon i pro soukromé účely, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201823

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201823 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.