O firmě:

Pro našeho klienta významnou zahraniční obchodní společnost se sídlem v Praze zaměřenou na prodej a servis plynových kotlů hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SOU/SŠ – podmínkou v oboru topenář se základními znalosti elektrotechniky a MaR nebo elektrikář se základními znalostmi z oboru vytápění, výhodou zkušenosti a praxe v servisní činnosti (specializace na stroje, zařízení, plynové kotle) technické znalosti, velmi dobré prezentační schopnosti, znalost práce s PC MS Office, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se nové věci, ŘP sk B, bydliště Praha a okolí.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude technická podpora po telefonu pro servisní techniky v terénu, jednání s klienty (poradenská činnost), jednání s dodavateli ohledně ND, tvorba a aktualizace ceníku ND, reklamační řízení, příprava podkladů pro školení servisních techniků.

Nabídka:

Nabízíme: perspektivní práci a zázemí prosperující zahraniční společnosti, možnost profesního rozvoje, odborná školení, zaměstnanecké výhody a bonusy, velmi dobré platové ohodnocení, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201946

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201946 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.