O firmě:

Pro našeho klienta významnou zahraniční společnost se sídlem v Praze 8 Kobylisy hledáme vhodné uchazeče/čky.Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ - ekonomického směru, znalost problematiky PÚ a legislativy, podmínkou zkušenosti a praxi v oblasti financí, účetnictví nebo controllingu min. 1 rok, znalost IFRS a reportingu, velmi dobrou znalost AJ (slovem i písmem), znalost práce s PC MS Office (zejména Excel), velmi dobré analytické schopnosti, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, organizační schopnosti, zkušenost s reportingem.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude práce v ekonomickém oddělení, úzká spolupráce s ekonomem společnosti a hlavním účetním, zodpovědnost za reporting a výkaznictví účetnictví společnosti, příprava pravidelných finančních analýz týkajících se odchylek od plánů a plnění obchodních plánů, ad hoc analýzy, forecasting, finanční plánování a tvorba cash-flow, koordinace tvorby plánů a rozpočtů, reporting pro zahraniční mateřskou společnost.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující stabilní společnosti, velmi příjemné prostředí, dobrý kolektiv, velmi dobré platové ohodnocení, možnost seberealizace a profesního rozvoje, odborná školení, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup dle dohody.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201920

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201920 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.