O firmě:

Pro našeho klienta významnou zahraniční obchodní společnost se sídlem v Praze zaměřenou na prodej a servis klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel a odvlhčovačů, hledáme vhodné uchazeče.


Požadavky:

Požadujeme SOU/SŠ - elektro slaboproud nebo strojní se základy elektrotechniky, zkušenosti a praxe v servisní činnosti (specializace na stroje a zařízení – elektro i mechanické opravy) a praxi ve slaboproudu min. 1 rok, platnou vyhlášku 50, technické myšlení, manuální zručnost, komunikativnost, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se nové věci, ŘP sk B, ochotu cestovat, bydliště Praha a okolí.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude práce na dílně i v terénu u zákazníků, provádění servisních oprav, jednání s klienty (poradenská činnost), technická podpora.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí prosperující zahraniční společnosti, možnost získání praxe a profesního rozvoje, odborná školení, zaměstnanecké výhody a bonusy, velmi dobré platové ohodnocení, technické vybavení ( telefon, služební vůz apod. ), nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201903

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201903 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.