O firmě:

Pro našeho klienta významnou účetní společnost se sídlem v Praze 2 hledáme vhodné uchazeče/čky.Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ - ekonomického směru, kompletní znalost problematiky PÚ a dané legislativy, znalost daňové problematiky a DPH, zkušenosti a praxi v účetní problematice min. 3 roky, zkušenost se zpracováním kompletního účetnictví, dobrou znalost práce s PC MS Office (zejména Excel), výhodou znalost účetního SW Helios nebo Pohoda, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude samostatné zpracování účetnictví a daňové evidence pro české subjekty, účetní závěrky, reporting, účetní supervize, každodenní komunikace s klienty, aktivní účast na finančním řízení společností a v rozhodovacích procesech klientských projektů, účetní poradenství, spolupráce s daňovými poradci a auditory jednání s úřady a bankou, vedení příslušné administrativní agendy.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, velmi příjemné prostředí, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, dobrý kolektiv, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201924

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201924 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.