O firmě:

Pro našeho klienta významnou obchodní společnost se sídlem v Praze 9 Letňany, hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ – ukončené maturitní zkouškou, zkušenosti a praxi v obchodní problematice ( logistika, nákup, prodej, zákaznický servis), min. 5 let, znalost příslušné administrativy, dobrou znalost AJ slovem i písmem (pro jednání se zahraničními dodavateli), dobrou znalost práce s PC MS Office, velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, obchodní dovednosti, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se nové věci, zájem o obchod, logistiku a práci se zákazníkem, ŘP sk B výhodou.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli i s odběrateli, odpovědnost za evidenci, příjem a zpracování objednávek, objednávání a zajištění přepravy zboží, vedení příslušné administrativní agendy, správa a aktualizace zákaznické databáze, řešení reklamací, spolupráce s obchodním oddělením.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje, dobré platové ohodnocení, využití jazykových znalostí, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

202206

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 202206 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.