O firmě:

Pro našeho klienta významnou obchodní společnost se sídlem v Praze 5, hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ – ekonomického směru, zkušenosti a praxi v obchodní problematice (zákaznický servis, práce s klienty apod. velkou výhodou), praxe v bankovním sektoru (cenné papíry, akcie, apod) velkou výhodou, znalost obchodní administrativy, pokročilou znalost AJ (slovem i písmem), dobrou znalost práce s PC MS Office, velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude vypořádání tuzemských a zahraničních obchodů s cennými papíry, zajišťování finančního krytí na peněžních účtech určených pro vypořádání obchodů s cennými papíry, zasílání vkladů/výběrů finančních prostředků na účty klientům, jednání s interním makléřským a obchodním týmem, s bankami, custodiany, protistranami a klienty, správa statických dat (databáze finančních prostředků, data zákazníků), pravidelný reporting, práce s PC.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující společnosti, velmi příjemné prostředí v blízkosti metra trasa B - Radlická, možnost seberealizace, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

202002

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 202002 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.