O firmě:

Pro našeho klienta významnou developerskou společnost se sídlem v Praze hledáme vhodné uchazeče/čky.Požadavky:

Požadujeme VŠ - stavební, zkušenosti a praxe ve stavebním oboru (ideálně se samostatným vedením rezidenčních developerských projektů) a na pozici projektový manažer/HIP pozici min. 3 roky, znalost práce s PC MS Office, AutoCad, technické znalosti, orientaci v projektové dokumentaci, důslednost při plnění úkolů, systematické vedení práce, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, ŘP sk B.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude zodpovědnost za vedení stávajících i nových developerských projektů od zahájení prací až po předání stavby, sledování ekonomiky zakázky v souladu se smlouvou, koordinace veškerých inženýrských činností, kontrola dodržování harmonogramu projektování, kontrola projektové dokumentace, jednání se státní správou a se zhotovitelem stavby, pravidelné kontroly průběhu realizace výstavby, řešení technických problémů.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, příjemné prostředí, práci na zajímavých projektech, dobré platové ohodnocení, možnost seberealizace a profesního rozvoje, zaměstnanecké výhody, služební vůz, mobilní telefon, notebook, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201840

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201840 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.