O firmě:

Pro našeho klienta významnou českou projekční kancelář se sídlem v Praze 2 hledá vhodné uchazeče/čky.Požadavky:

Požadujeme VŠ – obor pozemní stavby, zkušenost a praxi v oboru min. 2 roky, dobrou znalost práce s PC MS Office, znalost AutoCad, zkušenost s projekční činností a kreslením v AutoCad, Autodesk Revit, vztah k projektování, technické znalosti, samostatnost, spolehlivost, dobré vystupování a komunikativnost, pečlivost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude práce v projekčním týmu, samostatná projekční činnost a příprava projektové dokumentace se zaměřením na velké pozemní stavby (nákupní centra, multifunkční haly, rezidenční bydlení apod.), práce na všech stupních projektové dokumentace (příprava studií, dokumentací pro územní řízení, stavební povolení apod.), práce v terénu, úzká spolupráce s HIP, práce s programem Autodesk Revit.

Nabídka:

Nabízíme samostatnou perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, prostor pro seberealizaci, práci na zajímavých projektech, technické vybavení, zaškolení na program Autodesk Revit, zaměstnanecké výhody a bonusy, home office, odborná školení, dobré platové ohodnocení, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

202123

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 202123 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.