O firmě:

Pro našeho klienta významnou českou společnost se sídlem v Praze působící v oblasti vodohospodářských staveb hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ - nejlépe ČVUT stavební fakulta, obor vodohospodářské stavby/životní prostředí nebo pozemní stavby, zkušenost a praxi v projekční činnosti a kreslení v AutoCadu min. 1 rok, znalost práce s PC MS Office, AutoCad, CadKon nebo Microstation, znalost problematiky oceňování staveb nebo autorizace výhodou ale ne podmínkou, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci, ŘP sk B.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude práce v menším týmu, ale i samostatná projekční činnost na všech stupních projektové dokumentace (STS? DUR? DSP? DPS), vyhotovování výkresů (vodohospodářské stavby - vodovody, kanalizace, ČOV, ÚV apod.) – situace, podélné profily, příčné řezy, kladečská schémata, vložkové plány, zhotovování popisů výkonů, výpisy materiálů a kubatur pro rozpočty, hydraulické výpočty vodovodu a kanalizace, hydrotechnické výpočty apod., kreslení v PC.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje a růstu, odborná školení, práce na zajímavých projektech, velmi dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup možný ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

202424

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 202424 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.