O firmě:

Pro našeho klienta významnou obchodní společnost se sídlem v Praze, působící v oblasti dopravního stavitelství, hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ se zaměřením na obor elektro silnoproud, zkušenosti a praxi v oboru na pozici projektant min. 3 roky, dobrou znalost práce s PC AutoCad a MS Office, technické znalosti, dobré organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se nové věci, pečlivost, autorizace v oboru technika prostředí staveb výhodou.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude příprava a zpracování projektové dokumentace na všech stupních, projednání zadání a navržené dokumentace se zadavatelem, koordinace projektu s projektanty ostatních částí stavby, účast na výrobních jednáních spojených s přípravou zpracovávané dokumentace, inženýring menších projektů, účast na kontrolních dnech v rámci autorského dozoru.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující společnosti, příjemné prostředí, pracoviště v blízkosti MHD, možnost seberealizace a profesního rozvoje, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

202208

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 202208 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.