O firmě:

Pro našeho klienta významnou českou projekční kancelář se sídlem v Praze působící v oblasti projektování elektrických zařízení, hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme ČVUT – pozemní stavby, obor elektro silnoproud nebo slaboproud, zkušenost a praxi v projektování elektrických zařízení min. 2 roky, dobrou znalost MS Office a AutoCadu, znalost programu Revit nebo Eplan výhodou, vyhlášku 50, technické znalosti, dobré vystupování a komunikativnost, pečlivost, flexibilitu.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude příprava projektové dokumentace se zaměřením na elektrická zařízení (elektroinstalace) pro občanské stavby, průmyslové parky a administrativní budovy, práce na zakázkách, kreslení v AutoCadu, autorský dozor na stavbách.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost profesního rozvoje, prostor pro seberealizaci, zaměstnanecké výhody a bonusy, školení, velmi dobré platové ohodnocení, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201942

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201942 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.