O firmě:

Pro našeho klienta významnou projekční kancelář se sídlem v Praze hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SPŠ/ČVUT – stavební, zaměření na přípravu, realizaci a provoz staveb výhodou, zkušenosti a praxi na pozici přípravář staveb min. 1 rok, znalost práce s PC MS Office, znalost nějakého programu na přípravu rozpočtů výhodou, dobré vystupování a komunikativnost, technické znalosti, samostatnost, flexibilitu, ŘP sk. B.


Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude příprava zakázky k realizaci, porovnání reálného stavu zakázek s plánem, monitoring a sledování odchylek, posuzování technické dokumentace jednotlivých zakázek, zpracování podkladů pro nákup materiálu, jednání s dodavateli ohledně poptávky materiálu, zajištění výběrových řízení na subdodávky, evidence a zpracování objednávek, oceňování víceprací, kontrola rozpočtů, příprava podkladů pro kalkulace, vyhodnocování cenových nabídek, práce s PC.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci, zázemí prosperující společnosti, možnost profesního rozvoje, odborná školení, technické vybavení, velmi dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201909

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201909 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.