O firmě:

Pro našeho klienta významnou projekční kancelář se sídlem v Praze hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání – obor pozemní stavby, zkušenosti a praxe v oboru min. 3 let, dobrá znalost legislativy, zkušenost s komunikací s dotčenými orgány státní správy znalost práce s PC MS Office, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, ŘP sk B.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude jednání s interním projektovým týmem, komunikace s dotčenými orgány státní správy, zajišťování stanovisek pro všechny stupně projektové dokumentace.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, příjemné prostředí, mladý kolektiv, práci na zajímavých projektech, dobré platové ohodnocení, možnost seberealizace a profesního rozvoje, zaměstnanecké výhody, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201911

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201911 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.