O firmě:

Pro našeho klienta významnou obchodní společnost se sídlem v Praze 1 hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ – obchod, ekonomika, zkušenosti a praxi v administrativní činnosti a praxi na pozici Office manager nebo asistentka managementu min. 3 roky, zkušenost se zajištěním chodu kanceláře a řešení samostatných úkolů, znalost administrativy, pokročilou znalost AJ (slovem i písmem), dobrou znalost práce s PC MS Office, velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, ochotu učit se nové věci.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude zodpovědnost za kompletní zajištění chodu kanceláře, asistentská činnost pro vedení společnosti (vedení diáře a plánování obchodních schůzek), evidence a archivace dokumentů, organizace a koordinace firemních aktivit, plánování firemních porad, jednání s klienty, správa a aktualizace firemní databáze, správa datových schránek, příprava účetních podkladů, zajištění plateb (bankovní převody), zpracování příslušné obchodní administrativy, řešení samostatných úkolů.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující zahraniční společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje, velmi dobré platové ohodnocení, využití jazykových znalostí, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

202406

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 202406 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.