O firmě:

Pro našeho klienta významnou českou obchodní společnost se sídlem v Praze působící v oblasti elektro, hledáme vhodné uchazeče.


Požadavky:

Požadujeme SOU/SŠ – výuční list nebo maturita, zkušenosti a praxi v obchodní problematice a na pozici obchodního zástupce min. 5 let, dobrou znalost práce s PC MS Office, velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, obchodní dovednosti, zájem o obchod a práci se zákazníkem, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, ŘP sk B, bydliště Praha a okolí.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude aktivní vyhledávání nových a péče o stávající klienty v regionu Praha a okolí, poradenská činnost pro klienty, příprava cenových nabídek, nabídka a prodej sortimentu a služeb společnosti, zjišťování potřeb zákazníků, zpracování objednávek, sjednávání obchodních podmínek, uzavírání obchodních smluv, spolupráce s technickým oddělením, řešení reklamací, kompletní zastřešení obchodního případu, zpracování příslušné obchodní administrativy, reporting pro vedení společnosti, práce s PC.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, technické vybavení (služební vůz, mobilní telefon, notebook), home office, nástup ihned.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlas, se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" a to až do odvolání písemnou formou.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201725

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201725 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.