O firmě:

Pro našeho klienta významnou českou obchodní společnost se sídlem v Praze působící v oblasti elektro, hledáme vhodné uchazeče pro region Morava.

Požadavky:

Požadujeme: SŠ/VŠ, zkušenosti a praxi v obchodní problematice a na pozici obchodního zástupce v technickém oboru (stroje, zařízení, elektro apod.) min. 3 roky, dobrou znalost práce s PC MS Office, velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, obchodní dovednosti, zájem o obchod a práci se zákazníkem, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, ŘP sk B, bydliště Morava.

Úkoly:


Vaším hlavním úkolem bude aktivní vyhledávání nových a péče o stávající klienty v daném regionu, poradenská činnost pro klienty, nabídka a prodej sortimentu a služeb společnosti, zjišťování potřeb zákazníků, zpracování objednávek, sjednávání obchodních podmínek, uzavírání obchodních smluv, spolupráce s technickým oddělením, kompletní zastřešení obchodního případu, zpracování příslušné obchodní administrativy, reporting pro vedení společnosti, práce s PC.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, technické vybavení (služební vůz, mobilní telefon, notebook), home office, nástup ihned.

Region:

Morava

Referenční číslo:

201932

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201932 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.