O firmě:

Pro našeho klienta významnou zahraniční obchodní společnost se sídlem v Praze 10 Skalka působící v oblasti prodeje technických zařízení a příslušenství hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ – obchod, ekonomie, zkušenosti a praxi v obchodní problematice se zaměřením na nákup a logistiku, zkušenost s nákupem strojů, technického zařízení, nebo IT komponentů min. 3 roky, dobrou znalost AJ (slovem i písmem), znalost práce s PC MS Office, velmi dobré organizační schopnosti a obchodní dovednosti, příjemné vystupování a komunikativnost, samostatnost i schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci, ŘP sk B.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude odpovědnost za výběr, nákup, logistiku a distribuci materiálu od zahraničních dodavatelů pro jednotlivé projekty, sledování termínů dodávek, zodpovědnost za optimalizaci skladových zásob, inventury a vratky, zpracování příslušné administrativy, jednání s dodavateli, sledování a vyhodnocování jednotlivých akcí, cenotvorba, evidence a zpracování objednávek, řešení reklamací, reporting.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující zahraniční společnosti, příjemné prostředí, dobrý kolektiv, možnost profesního rozvoje, zaměstnanecké výhody a bonusy, odborná školení, využití jazykových znalostí, velmi dobré platové ohodnocení, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

202420

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 202420 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.