O firmě:

Pro našeho klienta významnou českou obchodní společnost se sídlem v Praze působící v oblasti gastronomie hledáme vhodné kandidáty/tky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ – ekonomického směru, zkušenosti a praxe v mzdovém účetnictví (zkušenost se přípravou a účtováním mzdových podkladů – mzda měsíční, hodinová, přesčasy, služební cesty, svátky, DPČ, DPP, exekuce, nemocenské dávky, insolvence, apod. ) min. 3 roky, znalost příslušné legislativy, znalost práce s PC MS Office, znalost účetního programu, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude kompletní zpracování mezd (výpočet i zaúčtování) pro velkou organizaci (cca 500 zaměstnanců), odpovědnost za správnost vedení mzdových podkladů, měsíční a roční závěrkové práce (vyúčtování zálohové a srážkové daně), spolupráce s hlavní účetní, jednání s úřady státní správy (přihlášky a odhlášky zaměstnanců, sociální a zdravotní pojištění apod.),zpracování cestovních náhrad, statistická hlášení, personalistika (zpracování pracovních smluv, dohod a dalších smluvních vztahů DPČ, DPP, reporting pro vedoucí pracovníky, práce s PC.

Nabídka:

Nabízíme: perspektivní zaměstnání a zázemí prosperující společnosti, příjemné prostředí, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, odborná školení v oblasti účetní legislativy, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

202422

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 202422 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.