O firmě:

Pro našeho klienta významnou mezinárodní obchodní společnost se sídlem v Praze 4 hledáme vhodné uchazečky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ – ekonomika, obchod, marketing, zkušenosti a praxe v oblasti reklamy a marketingu (kampaně, strategie, správa sociálních sítí, zajištění jednotlivých projektů, POS materiály apod.) min. 3 roky, dobrá znalost práce s PC MS Office, znalost grafických programů výhodou, velmi dobrou znalost AJ (slovem i písmem pro komunikaci s centrálou v zahraničí), velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, strategické myšlení, kreativitu, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, ŘP sk B.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude odpovědnost za zajištění marketingových aktivit a propagaci společnosti, příprava marketingové strategie, koordinace marketingových a reklamních kampaní, spolupráce s marketingovým oddělením v zahraniční aktualizace a rozvoj webové prezentace, vytváření online marketingových strategií prostřednictvím sociálních sítě, příprava výročních zpráv.

Nabídka:

Nabízíme samostatnou perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, příjemné prostředí, mladý kolektiv, možnost seberealizace a uplatnění kreativity, velmi dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201937

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201937 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.