O firmě:

Pro našeho klienta významnou projekční kancelář se sídlem v Praze hledáme vhodné uchazeče/čky.
Požadavky:

Požadujeme VŠ - stavební, autorizace ČKAIT, zkušenosti a praxe v oboru a v projekční činnosti min. 3 roky, zkušenosti jako vedoucí pracovník, jazykové znalosti na komunikativní výhodou, znalost práce s PC MS Office, AutoCad, ADT apod., spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, ŘP sk B.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude řízení zakázky (velké pozemní stavby) od zahájení prací až po předání stavby, projekční činnost, sledování ekonomiky zakázky v souladu se smlouvou, koordinace podřízených pracovníků (vedení týmu projektantů ), jednání s klienty ( i zahraničními ), příprava podkladů pro controlling.

Nabídka:

Nabízíme: perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, příjemné prostředí, mladý kolektiv, práci na zajímavých projektech, dobré platové ohodnocení, možnost seberealizace a profesního rozvoje, zaměstnanecké výhody, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201907

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201907 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.