O firmě:

Pro našeho klienta významnou společnost se sídlem v Praze 1 hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ – ekonomika,obchod, reklama nebo marketing, zkušenosti a praxi v oblasti marketingu a administrativní činnosti min. 1 rok, komunikativní znalost AJ, dobrá znalost práce s PC MS Office, příjemné vystupování a dobré prezentační schopnosti, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost,flexibilitu, ochotu učit se nové věci.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude každodenní činnost spojená s chodem kanceláře (vedení klientských spisů a administrativní podpora vedení společnosti při přípravě smluv, jazykové korektury textů a formátování dokumentů), organizace schůzek a služebních cest, správa kalendáře a zajišťování dílčích záležitostí včetně zajišťování/obstarávání záležitostí soukromého/osobního rázu, marketingová podpora společnosti při jednání s ratingovými agenturami, správa profilů společnosti, obsluha datových schránek, řešení samostatných úkolů, práce s PC, úzká spolupráce s vedením oddělení.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti, možnost osobního rozvoje a získání nových zkušeností, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, odborné vzdělávání, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

202219

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 202219 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.