O firmě:

Pro našeho klienta významnou obchodní společnost se sídlem v Praze 3 hledáme vhodné kandidátky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ – obchod, ekonomika, zkušenosti a praxi jako asistentka a praxi v administrativní činnosti min. 2 roky, znalost práce s PC MS Office ( Word, Excel, PowerPoint, Outlook ), komunikativní znalost AJ (slovem i písmem), příjemné vystupování a velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, odolnost vůči stresu.

Úkoly:


Vaším hlavním úkolem bude asistentská činnost pro vedení společnosti, zodpovědnost za kompletní zajištění chodu kanceláře, zpracování příslušné administrativní agendy, evidence, archivace a formátování dokumentů, příprava prezentací a materiálů pro jednání, evidence a zpracování pošty, zajišťování obchodních a služebních cest (víza, letenky, ubytování, rezervace apod.), jednání s klienty, řešení samostatných úkolů, sjednávání obchodních schůzek, práce s PC.

Nabídka:

Nabízíme: perspektivní zaměstnání a zázemí prosperující společnosti, pracoviště v centru Prahy, příjemné prostředí, dobrý kolektiv, zaměstnanecké výhody a bonusy, využití jazykových znalostí, dobré platové ohodnocení, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201930

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201930 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.