O firmě:

Pro našeho klienta významnou zahraniční farmaceutickou společnost se sídlem v Praze 8 hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme VŠ - biologie, chemie, farmacie nebo přírodní vědy, zkušenosti a praxe v administrativní činnosti (ideálně ve farmacii) min. 1 rok, dobrou znalost AJ ( slovem i písmem ), dobrá znalost práce s PC MS Office, dobré vystupování a komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, organizační schopnosti, flexibilitu, ŘP sk B, bydliště Praha nebo Středočeský kraj.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude úzká spolupráce s monitorem klinických studií, administrativní podpora při zpracování dokumentace jednotlivých projektů, práce s PC, archivace dokumentů, reporting.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující zahraniční společnosti, možnost seberealizace, profesní rozvoj, zaměstnanecké výhody a bonusy, odborná školení, velmi dobré platové ohodnocení, technické vybavení, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201750

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201750 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.