O firmě:

Pro našeho klienta významnou zahraniční společnost působící v oblasti účetního a daňového poradenství se sídlem v Praze 1 hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ - ekonomického směru se zaměřením na účetnictví, zkušenosti a praxi v účetní a auditorské společnosti min. 2 roky ( i při škole VŠE ), dobrou orientaci v účetních a daňových předpisech a v obchodním právu, aktivní znalost AJ, znalost MS Office, dobré prezentační s komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost, preciznost, schopnost týmové spolupráce, časovou flexibilitu, ochotu cestovat.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude účast na auditech společností z různých odvětví, provádění auditorských testů složitých oblastí auditu, řízení menšího týmu asistentů auditorů a kontrola jejich práce, samostatné provádění menších auditů, příprava a dokončení auditorských filů pro supervizita apod.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující zahraniční společnosti, možnost seberealizace a profesního růstu, mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody a bonusy, odborná školení, velmi dobré platové ohodnocení, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

202403

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 202403 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.