O firmě:

Pro našeho klienta významnou českou architektonickou a projekční společnost se sídlem v Praze hledáme do architektonického týmu vhodného uchazeče/čku.


Požadavky:

Požadujeme VŠ – obor architektura, zkušenosti a praxe v oboru min. 3 let, znalost legislativy, komunikativní znalost AJ, znalost práce s PC MS Office, znalost dalších programů jako je AutoCad, PhotoShop, Indesign, kreativitu ale i technické znalosti, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce, ŘP sk B.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude práce v architektonickém týmu na projektech různých typologií občanských staveb, příprava prezentačních materiálů k projektům, práce na všech stupních projektové dokumentace ( od studie až po realizační projekt včetně autorského dozoru na stavbě ), prezentace výsledků, obhajoba navrhovaných řešení, spolupráce s technickým týmem.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, příjemné prostředí, mladý kolektiv, práci na velmi zajímavých projektech, špičkové vybavení HW+SW, velmi dobré platové ohodnocení, možnost seberealizace a profesního rozvoje, zaměstnanecké výhody a bonusy, mobilní telefon i pro soukromé účely, nástup dle dohody.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201904

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201904 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.