O firmě:

Pro našeho klienta významnou zahraniční obchodní společnost se sídlem v Praze 8 Vysočany, hledáme vhodné uchazeče.Požadavky:

Požadujeme SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, zkušenosti a praxe na pozici vedoucího skladu a praxi v oblasti skladového hospodářství min. 3 roky, zkušenost s vedení podřízených pracovníků, znalost práce s PC MS Office, příjemné vystupování a komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, dobré organizační schopnosti, flexibilitu, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude organizace a řízení práce zaměstnanců skladu (cca 7 osob), organizace a plánování přepravy zboží přepravními službami, spedicemi nebo vlastními firemními dopravními prostředky, plánování rozvozových tras, koordinace rozesílání zboží s prodejním oddělením, kontrola a evidence dodaného a odeslaného zboží, zodpovědnost za stav uskladněného zboží, za dodržování bezpečnostních a požárních předpisů při práci ve skladu, za pořádek ve skladu a přilehlých prostorách, za provádění inventur skladových zásob, zodpovědnost za stav svěřených dopravních a mechanizačních prostředků.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující zahraniční společnosti, pracovní doba pouze ve všední den, práce v zatepleném skladu, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, mobilní telefon, nástup ihned.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlas, se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" a to až do odvolání písemnou formou.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201768

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201768 na adresu advancesro@advancesro.cz.