O firmě:

Pro našeho klienta významnou zahraniční obchodní společnost se sídlem v centru Prahy hledáme vhodné uchazeče.

Požadavky:

Požadujeme SŠ – stavební, strojí nebo elektro, platnou vyhlášku 50, zkušenosti a praxi v oblasti údržby a technické správy budov (elektrikářské, instalatérské, zámečnické práce) min. 3 roky, znalost práce s PC MS Office, základní znalost AJ nebo NJ (slovem výhodou), ŘP sk B, manuální zručnost, velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, bydliště Praha.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude technická údržba kancelářských prostor a budovy, sledování funkčnosti provozu a technická obsluha zařízení v objektech (VZT, plynové kotle, topení, chlazení, výtahy, vnitřní vybavení objektů a zařízení, revize apod.), jednání s dodavatelskými společnostmi, reporting pro vedení společnosti.

Nabídka:

Nabízíme samostatnou perspektivní práci a zázemí prosperující společnosti, místo výkonu práce v Praze, zaměstnanecké výhody a bonusy, dobré platové ohodnocení, nástup ihned.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlas, se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" a to až do odvolání písemnou formou.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201816

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201816 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.