O firmě:

Pro našeho klienta významnou obchodní společnost se sídlem v Praze 4 působící v oblasti prodeje kancelářské a výpočetní techniky, hledáme vhodné uchazeče.

Požadavky:

Požadujeme SŠ vzdělání ideálně technického směru ukončené maturitní zkouškou, zkušenosti a praxi v obchodní problematice na pozici obchodního zástupce nebo obchodně technického pracovníka min. 3 roky, praxe v oboru výpočetní techniky, IT, elektro nebo jiném technickém oboru velkou výhodou, dobrou znalost práce s PC MS Office, komunikativní znalost AJ, velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, technické znalosti, obchodní dovednosti, samostatnost, spolehlivost, zájem o obchod práci se zákazníkem, flexibilitu, ŘP sk B.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude vedení obchodních jednání, péče o stávající klienty včetně poradenské činnosti, příprava cenových nabídek a kalkulací, nabídka a prodej sortimentu a služeb společnosti, zjišťování potřeb zákazníků, zpracování objednávek, sjednávání obchodních podmínek, uzavírání obchodních smluv, jednání s dodavateli, řešení reklamací, kompletní zastřešení obchodního případu, zpracování příslušné administrativy, reporting pro vedení společnosti, práce s PC.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující společnosti, práci převážně v kanceláři, možnost seberealizace a profesního rozvoje, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, technické vybavení, nástup ihned.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlas, se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" a to až do odvolání písemnou formou.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201812

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201812 na adresu advancesro@advancesro.cz.