O firmě:

významná česká obchodní společnost se sídlem v Praze působící v oblasti prodeje odvlhčovacích a klimatizačních zařízení

Požadavky:

SŠ/VŠ – elektro, strojní nebo jiného technického směru, zkušenosti a praxi v obchodní činnosti se zaměřením na prodej technického sortimentu (stroje nebo zařízení pro výrobu) min. 2 roky, znalost práce s PC MS Office, velmi dobré vystupování a prezentační schopnosti, technické znalosti, obchodní dovednosti, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se nové věci, flexibilitu, ŘP sk B, bydliště Praha a okolí.

Úkoly:

aktivní vyhledávání nových a péče o stávající klienty v regionu celé ČR (převážně výrobní a stavební společnosti), nabídka a prodej sortimentu a služeb společnosti, zjišťování potřeb zákazníků, příprava cenových nabídek a kalkulací, zpracování objednávek, sjednávání obchodních podmínek, uzavírání obchodních smluv, řešení reklamací, poradenská činnost, kompletní zastřešení obchodního případu, zpracování příslušné administrativy, reporting pro vedení společnosti.

Nabídka:

nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje, odborné zaškolení, dobré platové ohodnocení, služební vůz, mobilní telefon, notebook, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201402

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201402 na adresu advancesro@advancesro.cz.