O firmě:

Pro našeho klienta významnou českou obchodní společnost se sídlem v Praze 4 Michle, hledáme vhodné uchazeče/čky.


Požadavky:

Požadujeme SŠ – obchod, ekonomika, zkušenosti a praxi v obchodní problematice ( nákup, prodej, zákaznický servis, servisní služby apod. ), min. 3 roky, znalost příslušné administrativy, dobrou znalost AJ slovem i písmem (pro jednání se zahraničními dodavateli), dobrou znalost práce s PC MS Office, velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, obchodní dovednosti, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se nové věci, zájem o obchod a práci se zákazníkem.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude jednání s dodavateli i s klienty, odpovědnost za evidenci, příjem (fax, e-mail, telefon) a zpracování objednávek, zajištění přepravy zboží, příprava ceníků, správa a aktualizace zákaznické databáze, zpracování příslušné obchodní administrativy, řešení reklamací.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní samostatnou práci a zázemí v prosperující společnosti, možnost seberealizace a profesního rozvoje, dobré platové ohodnocení, využití jazykových znalostí, zaměstnanecké výhody a bonusy (služební vůz, mobilní telefon), nástup ihned.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlas, se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" a to až do odvolání písemnou formou.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201766

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201766 na adresu advancesro@advancesro.cz.