O firmě:

Pro našeho klienta významnou zahraniční obchodní společnost se sídlem v Praze 1 hledáme vhodné uchazečky.

Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ – obchod, ekonomie, zkušenosti a praxi v administrativní činnosti a na pozici asistentky min. 2 roky, dobrou znalost NJ ( slovem i písmem ), znalost práce s PC MS Office, příjemné vystupování a komunikativnost, velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci, ŘP sk. B.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude kompletní zajištění chodu společnosti včetně administrativní činnosti, jednání s klienty, řešení samostatných úkolů, organizace a plánování obchodních schůzek, zápisy z porad, evidence a archivace dokumentů, zpracování obchodní korespondence, úzká spolupráce s managementem společnosti, jednání s německou mateřskou společností, práce s PC, organizační činnost.

Nabídka:

Nabízíme samostatnou perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, příjemné prostředí, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201612

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201612 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.