O firmě:

Pro našeho klienta významnou mezinárodní obchodní společnost se sídlem v Praze 8 Kobylisy hledáme vhodné uchazečky.


Požadavky:

Požadujeme SŠ/VŠ – obchod, ekonomika, zkušenosti a praxi na pozici asistentky pro vedení společnosti min. 2 roky, zkušenost s jednáním s klienty a zpracování obchodní administrativy, znalost práce s PC MS Office (zejména Excel), znalost programu SAP výhodou ale ne podmínkou, dobrou znalost AJ ( slovem i písmem ), příjemné vystupování, prezentační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci, ŘP sk B.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude zodpovědnost za kompletní zajištění chodu kanceláře, asistentská podpora pro vedení společnosti, zpracování administrativní agendy a obchodní korespondence, evidence, archivace a formátování dokumentů, evidence a zpracování pošty, evidence faktur došlých i vydaných, vedení pokladny, správa datové schránky, evidence docházky zaměstnanců, řešení samostatných úkolů.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní zaměstnání a zázemí prosperující společnosti, příjemné prostředí, dobrý kolektiv, zaměstnanecké výhody a bonusy, využití jazykových znalostí, dobré platové ohodnocení, nástup ihned.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlas, se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" a to až do odvolání písemnou formou.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201639

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201639 na adresu advancesro@advancesro.cz.

Odpovědí na inzerát zveřejněný na webových stránkách společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlasím, aby společnost ADVANCE HR, s.r.o., se sídlem Laubova 10, Praha 3 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobni údaje pro účely „projednání práce s uchazečem“ (ukládaní, úprava a aktualizace, vyhledávaní, nabídka, třídění, kombinovaní, poskytovaní třetím osobám, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.