O firmě:

Pro našeho klienta významnou advokátní kancelář se sídlem v Praze hledáme vhodné uchazeče/čky.

Požadavky:

Požadujeme VŠ – právní (obor finanční nebo obchodní právo ), dobrou znalost AJ nebo NJ (slovem i písmem), zkušenosti a praxe v advokátní společnosti min. 1 rok (počítá se i praxe při studiu), znalost práce PC MS Office, reprezentativní vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochotu učit se nové věci, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude týmová spolupráce na jednotlivých projektech pro významné klienty (české i zahraniční), příprava a posuzování obchodních smluv a dokumentů, samostatné zpracování podkladů, jednání s klienty a s úřady, zpracování příslušné administrativní agendy.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující prestižní společnosti, velmi příjemné prostředí, využití jazykových znalostí, možnost seberealizace a získání praxe, velmi dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlas, se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" a to až do odvolání písemnou formou.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201634

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201634 na adresu advancesro@advancesro.cz.