O firmě:

Pro našeho klienta významnou advokátní kancelář se sídlem v Praze hledáme vhodné uchazeče/čky.


Požadavky:

Požadujeme VŠ – právní (obor finanční nebo obchodní právo ), velmi dobrou znalost AJ (slovem i písmem), zkušenosti a praxe v advokátní kanceláři min. 1 rok, znalost práce PC MS Office, reprezentativní vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochotu učit se nové věci, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu.

Úkoly:

Vaším hlavním úkolem bude týmová spolupráce na projektech, příprava a posuzování obchodních smluv a dokumentů, samostatné zpracování podkladů, jednání s úřady a se zahraničními klienty, zpracování příslušné administrativní agendy.

Nabídka:

Nabízíme perspektivní práci a zázemí v prosperující dynamické společnosti, příjemné prostředí, mladý kolektiv, maximální využití jazykových znalostí, možnost seberealizace a získání praxe, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy, nástup ihned.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti ADVANCE HR, s.r.o. souhlas, se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" a to až do odvolání písemnou formou.

Region:

Praha

Referenční číslo:

201569

Kontakt

Oslovila vás tato nabídka?

Pokud Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás motivačním dopisem a strukturovaným životopisem pod zn.: 201569 na adresu advancesro@advancesro.cz.